Стиль Звука
Телефонуйте
(098)-484-49-99
(050)-062-89-99
(073)-519-99-89
передзвоніть мені
Робочий час
з 10:00 до 16:00
Вівторок - Субота
Неділя з 10 до 16
Понеділок вихідний
Напишіть намTelegramMessenger
Фільтр
Бренд
Ціна, грн:

  1. Стиль Звука /
  2. Системи кругового огляду

Системи кругового огляду

Система кругового огляду універсальна Gazer CKR4400
Код: 006610

Система кругового огляду універсальна Gazer CKR4400

19 279 грн

До порівняння В обрані

Відеореєстратор Phantom VR4x4
Код: 009526

Відеореєстратор Phantom VR4x4

6 380 грн

До порівняння В обрані

Система кругового огляду універсальна Gazer CKR4400-XU30 (Lexus RX)
Код: 006624

Система кругового огляду універсальна Gazer CKR4400-XU30 (Lexus RX)

25 846 грн

До порівняння В обрані

Система кругового огляду універсальна Incar Universal RBV-1
Код: 008342

Система кругового огляду універсальна Incar Universal RBV-1

16 000 грн

До порівняння В обрані

Система кругового огляду універсальна Incar RBV-1
Код: 011236

Система кругового огляду універсальна Incar RBV-1

16 720 грн

До порівняння В обрані

Професійна система кругового огляду автомобіля, купити яку недорого в Україні з доставкою в Київ, Харків та інші міста пропонує наш автомагазин, стане відмінним вибором не тільки для водія-початківця, але і для професіонала з багаторічним стажем.

Якщо ви живете або працюєте у великому мегаполісі, то не з чуток знайомі з багатьма супутніми проблемами автомобілістів. Вузькі проїзди, завантажені перехрестя, мінімум місця для паркування, постійні пробки – всі ці фактори можуть спричинити пошкодження вашого автомобіля.

Для безпечного пересування можна використовувати штатні рішення від виробників – парктроніки, які зазвичай встановлюються у передніх та задніх бамперах та подають звукові сигнали попередження. Якщо вам потрібна максимальна функціональність, якщо ви бажаєте бачити все навколо своєї машини і навіть більше, вам варто купити системи кругового огляду авто, ціна яких у нашому магазині цілком доступна.

Особливості та переваги систем кругового огляду

Стандартні відеореєстратори та парктроніки не можуть забезпечити повної безпеки при паркуванні або пересуванні, тому що у водія при їх використанні досить багато сліпих зон. Практично кожна система кругового огляду позбавлена ​​цього недоліку, оскільки забезпечує максимально якісний панорамний вигляд, при цьому працюючи як відеореєстратор.

Це дозволяє водієві практично повністю контролювати будь-які ризики під час руху та паркування, а також мінімізувати ймовірність дорожньо-транспортних пригод, що трапляються з його вини. Професійна система кругового огляду, купити яку пропонує наш магазин, включає кілька основних компонентів:

  • чотири камери високої роздільної здатності з ширококутними об'єктивами для панорамного огляду;
  • блок керування;
  • штатні кабелі для передачі даних та живлення;
  • калібрувальні полотна;
  • пульт дистанційного керування.

Чотири відеокамери знімають відео, яке обробляється спеціальним процесором і перетворюється на панорамне зображення. При цьому на монітор може виводитись як вид зверху – bird view, так і окрема картинка з будь-якої окремої камери. Система камер кругового огляду включається автоматично при запуску двигуна. Надалі її керування може здійснюватися як із використанням ручного режиму, так і за допомогою дистанційного пульта.

Паркувальна система кругового огляду на сьогодні вважається одним із найкращих способів забезпечення безпеки руху. При цьому вони можуть автоматично вести запис, виконуючи функції реєстратора, що є неоціненним при виникненні будь-яких спірних дорожніх ситуацій.