Стиль Звука
Телефонуйте
(098)-484-49-99
(050)-062-89-99
(073)-519-99-89
передзвоніть мені
Робочий час
з 10:00 до 16:00
Вівторок - Субота
Неділя з 10 до 16
Понеділок вихідний
Напишіть намTelegramMessenger
  1. Стиль Звука /
  2. Новини /
  3. Новинка автосигналізація Pandect X-1800L

Новинка автосигналізація Pandect X-1800L

15:07 23 березня 2020
Новинка автосигналізація Pandect X-1800L

Компанія Pandora анонсувала свою чергову новинку — охоронно-телеметричну GSM мікросистему Pandect X-1800 BT L.

По суті це той самий Pandect X-1800 BT, але з трохи зміненою комплектацією - в комплекті залишилася одна мітка (роль другої мітки та повноцінного брелока виконує будь-який сучасний смартфон на Android або iOS), зате додали новий модуль для автозапуску RMD-4M.

Ну і, мабуть, головна особливість системи – ціна на рівні двосторонньої сигналізації.

Новинка підтримує в повному обсязі унікальну в нашому виконанні роботу з мобільними програмами, включаючи можливість керування системою як зі смартфонів, так і з розумного годинника. За відсутності мобільної мережі або просто на близькій відстані від автомобіля смартфон переходить в режим керування Bluetooth. Саме наш фірмовий захищений Bluetooth-інтерфейс заслуговує на окрему увагу – за бажання до X-1800 L у будь-який момент можна додати бездротові аксесуари для збільшення функціоналу та протиугінних властивостей. Наприклад, GPS/ГЛОНАСС-приймач NAV-035BT перетворить вашу мікросистему на супутниковий GSM-комплекс, а радіореле BTR-101 сховається в надрах автомобіля і не дасть зловмиснику навіть завести двигун. При цьому ніяких дротів у салон тягнути не потрібно – все працює повітрям!

Зрозуміло, в такій серйозній системі є безключовий автозапуск всіх популярних сучасних автомобілів. Спеціалізований порт IMMO-KEY дає можливість використовувати всі без винятку наші нові алгоритми обходу штатних іммобілайзерів, включаючи процедури сервісу Pandora CLONE. Це максимально безпечно, і що дуже важливо – зберігає гарантію на ваш автомобіль! Базовий блок Pandect X-1800 L виконаний у мініатюрних розмірах для максимально потайної установки та споживає рекордно мінімальну кількість енергії. Навіть за довгих простоїв акумулятор автомобіля зможе запустити двигун. Також у комплекті йде наша супер-п'єзосирена Pandora PS-330 – вона дуже гучна, невелика та зручна для встановлення. І, як усі топові продукти Pandora, максимально енергоекономічна.

Схожі записи