Стиль Звука
Телефонуйте
(098)-484-49-99
(050)-062-89-99
(073)-519-99-89
передзвоніть мені
Робочий час
з 10:00 до 16:00
Вівторок - Субота
Неділя з 10 до 16
Понеділок вихідний
Напишіть намTelegramMessenger
  1. Стиль Звука /
  2. Кредит

Оплата частинами або миттєва розстрочка від Приватбанку

Для тих, хто робить покупки у нашому магазині за адресою: м. Київ, вул. Ушинського, 4, павільйон 33А, надається додаткові послуги від Приватбанку, а саме:

Принципова відмінність між ними в наступному: «Оплата частинами» передбачає переплату 0,01% вартості товару, при оформленні покупки за допомогою Миттєвої розстрочки переплата становить 2,9% щомісяця.

Максимальний термін розстрочки – 24 місяці в обох випадках. Але у випадку «миттєвої розстрочки» банк охоче дає кредит на більш тривалий термін. Дана форма оплати за товар можлива лише за фізичної купівлі. На сайті опція «Купівля в кредит» поки що не реалізована.

Для того щоб скористатися Оплата частинами або Миттєва розстрочка, необхідно бути клієнтом Приватбанку та власником одного з різновидів карток. Друга умова — це наявність на банківському пластику коштів у розмірі одного щомісячного платежу та кредитного ліміту товару, що покриває вартість.

Розрахунок виконуємо в такий спосіб. Допустимо товар коштує 5000 грн, передбачається 5-місячна розстрочка, тоді один мінімальний платіж при:

Жодних додаткових документів для оформлення розстрочки не потрібно. Вид сервісу залежить тільки від товару та вашої кредитної історії в банку.